PROFESJONALNE MASZYNY Z KOMERCYJNĄ GWARANCJĄ

Urządzenia:

PROFESJONALNE MASZYNY Z KOMERCYJNĄ GWARANCJĄ

JEDYNKA FITNESS - LIDER NIEZAWODNOŚCI

Przy zamawianiu sprzętu fitness bardzo ważne jest określenie do jakich celów będzie on wykorzystywany.

Rozróżniamy trzy podstawowe grupy: domowy, pół profesjonalny oraz profesjonalny.

Drogi kliencie nie patrz na cenę tylko na jakość i serwis.

Do użytku komercyjnego zamawiaj zawsze sprzęt profesjonalny!

Taki sprzęt zamówisz prosto od producenta kapsuł podciśnieniowych VACU SILVER PROFESSIONAL z bieżnią lub rowerem i 2 letnią gwarancją.

W JEDYNCE wszystko możesz zamówić w systemie ratalnym.

KAPSUŁA PODCIŚNIENIOWA VACU SILVER PROFESSIONAL

Vacu to kapsuła podciśnieniowa z z komercyjną bieżnią lub rowerem.

To nieco futurystycznie wyglądające urządzenie treningowe, wyposażone w bieżnię znajdującą się w szczelnie zamkniętej kapsule z podciśnieniem, doskonale wpływa na lepsze ukrwienie dolnych partii ciała. W oparciu o zastosowanie tego rozwiązania osoba wykonująca nawet mało forsowne ćwiczenia jest w stanie znacznie szybciej zredukować tkankę tłuszczową zalegającą na brzuchu, udach czy też pośladkach.Praktycznie rzecz biorąc w zdecydowanej większości przypadków, bo w przeszło 90% ćwiczących osób, już po dwutygodniowym okresie ćwiczeń widać znaczne efekty. Sprawnie i systematycznie wykonywane ćwiczenia na VACU SILVER okazują się w obecnych czasach najbardziej skuteczną metodą w pozbywaniu się cellulitu. Jest to metoda skuteczna i co najważniejsze – jej zadowalający efekt utrzymuje się przez okres kilku miesięcy, jeżeli tylko wykonujemy odpowiednią ilość ćwiczeń.

Najbardziej widocznymi efektami wykonywanych ćwiczeń są:

JEDYNKA - LIDER NIEZAWODNOŚCI

Przedstawia profesjonalne urządzenie do masażu podciśnieniowego

PRESOTERAPIA PLATINUM II 3w1
PROFESSIONAL - LIMFODRENAŻ/ ELEKTROTERAPIA/ PODCZERWIEŃ.

Drenaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Drenaż możesz wykonać, gdy chcesz ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki, złagodzić ból zatok. Masaż limfatyczny wykonuje się w profesjonalnych salonach masażu lub w gabinetach medycyny estetycznej i odnowy biologicznej oraz zaciszu domowym.

FUNKCJE PRODUKTU:
(ogólnoustrojowe):
(rehabilitacyjno-lecznicze):

SAUNA KARBONOWA PLATINUM PROFESSIONAL

SAUNA KARBONOWA PLATINUM PROFESSIONAL od JEDYNKI to profesjonalne urządzenie wykorzystujące ciepło podczerwone, wspomagające wyszczuplanie, modelowanie sylwetki oraz wydalanie toksyn z organizmu z trzema niezależnie regulowanymi strefami grzewczymi.

Możesz spalić 600 kalorii w pojedynczej 30 minutowej sesji!

Korzystanie z sauny karbonowej wspomaga odchudzanie. Podczerwień stymuluje produkcję kolagenu, odpowiadającego w naszym organizmie za piękną i jędrną skórę. Otwiera pory oraz przyśpiesza krążenie krwi i metabolizm, Skóra zyskuje zdrowy koloryt, staje się gładka i aksamitna. Ciepło FIR powoduje, że związki trujące uwalniane są z komórek a związki trujące opuszczą ciało wraz z potem.

EMS STYMULATOR MIĘŚNI BODY SLIM

Nowe urządzenie do odchudzania i modelowania całej figury. Nieinwazyjny system do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, rzeźbienia i budowy mięśni oraz liftingu pośladków.
Ten innowacyjny zabieg jednocześnie spala tłuszcz, buduje i rzeźbi mięśnie.

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, naturalne i odprężające.
Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale
i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.
Posiadamy kilka modeli.

LIPOLASER 5 D

Urządzenie do redukcji tłuszczu LIPOLASER 5D 10 dużych padów + 2 małe pady do usuwania podwójnego podbródka. Długość fali 650nm & 780nm & 808nm & 940nm & 980nm.
Lipolaser jest całkowicie bezpiecznym, nieinwazyjnym zabiegiem, dającym fantastyczne rezultaty w zmniejszaniu obwodu ciała.
Niezależne badanie kliniczne wykazały, że Lipolaser jest w niektórych przypadkach jest porównywalny z wynikami uzyskanymi po liposukcji. Zdjęcia ultrasonograficzne pokazują nawet 30% redukcję głębokości warstwy tłuszczu już po jednym zabiegu.

SOLARIA NOWE I UŻYWANE

SOLARIA NOWE I UŻYWANE stojące i leżące różnych producentów.
Swoje studio otworzysz razem z JEDYNKĄ.
Doradzimy, przywieziemy, zamontujemy i przeszkolimy.
Wszystkie akcesoria zamówisz w jednym miejscu.
Zajmujemy się przeprowadzką salonów solaryjnych, serwisem i wymianą lamp.
JEDYNKA Medical & Fitness & Spa
DANE KONTAKTOWE:

JEDYNKA

MEDICAL & FITNESS & SPA

PRZED PRZYJAZDEM WYMAGANY
KONTAKT TELEFONICZNY