Rollmasaż

Oferowany przez nas ROLLMASAŻ GOLD, będący najnowszym urządzeniem dostępnym na rynku fitness, umożliwia szeroki wybór modeli posiadających ciekawy design i wiele praktycznych opcji zastosowania.
Najczęstszym zakresem stosowania rollmasażu jest:
• rehabilitacja pourazowa i zwiększona stymulacja mięśni – wpływa to na podwyższenie lub obniżenie ich napięcia, skutecznie przygotowuje do wysiłku, a więc wspiera powrót do sprawności fizycznej. W doskonały sposób wpływa na regenerację powysiłkową mięśni organizmu, dzięki czemu doskonale przygotowuje do treningu sportowego
• aktywacja i pobudzenie do pracy układu limfatycznego oraz poprawa przemiany materii, co przyspiesza wydalanie złogów. W wyniku korzystania z tego urządzenia naczynia krwionośne rozszerzają się i wzrasta szybkość obiegu krwi, co przyspiesza z kolei likwidowanie objawów zastoinowych potocznie nazywanych „zakwasami”
• redukcja cellulitu oraz naturalne ujędrnienie skóry po szybkiej i znacznej redukcji wagi ciała lub w wyniku ciąży. Urządzenie to w doskonały sposób zmniejsza lub całkowicie likwiduje różnego rodzaju zrosty i zgrubienia skórne
• rozbijanie tkanki tłuszczowej i zredukowanie wagi ciała bez wystąpienia uporczywego efektu „jojo”
• poprawia samopoczucie poprzez zwiększone wydzielanie endorfin. Korzystanie z urządzenia ma działanie relaksacyjno-odprężające, ale może być wykorzystywane pobudzająco

Dostępne za naszym pośrednictwem ROLLMASAŻE GOLD/SILVER/EXCLUSIVE mogą zostać wykorzystane w warunkach domowych w celu typowo amatorskim lub w sporcie wyczynowym.
W ćwiczeniach mogą brać udział praktycznie wszystkie części ciała. Ważne jest, żeby zachować właściwe tempo wykonywania ćwiczeń oraz stosować się do zaleceń. Należy przestrzegać również zaleceń czasowych dla danego programu użytkowego. Jedynie w ten sposób możemy liczyć na w pełni skuteczne odczuwanie pełnej wygody ze stosowania tego urządzenia.

Read More »

Vacu

Wzrost świadomości społecznej w dziedzinie zdrowego stylu życia przyczynia się do poszukiwań coraz praktyczniejszych i doskonale dopasowanych w tym kierunku rozwiązań. Dla bardzo wielu osób ceniących sobie zgrabną sylwetkę i dobrą kondycję fizyczną VACU SILVER/ BLACK okazuje się idealną wręcz propozycją. To nieco futurystycznie wyglądające urządzenie treningowe, wyposażone w bieżnię znajdującą się w szczelnie zamkniętej kapsule z podciśnieniem, doskonale wpływa na lepsze ukrwienie dolnych partii ciała. W oparciu o zastosowanie tego rozwiązania osoba wykonująca nawet mało forsowne ćwiczenia jest w stanie znacznie szybciej zredukować tkankę tłuszczową zalegającą na brzuchu, udach czy też pośladkach.
Praktycznie rzecz biorąc w zdecydowanej większości przypadków, bo w przeszło 90% ćwiczących osób, już po dwutygodniowym okresie ćwiczeń widać znaczne efekty. Sprawnie i systematycznie wykonywane ćwiczenia na VACU SILVER/ BLACK okazują się w obecnych czasach najbardziej skuteczną metodą w pozbywaniu się cellulitu. Jest to metoda skuteczna i co najważniejsze – jej zadowalający efekt utrzymuje się przez okres kilku miesięcy, jeżeli tylko wykonujemy odpowiednią ilość ćwiczeń.
Zależnie od wybranego modelu możemy wykonywać ćwiczenia w postaci marszu, biegu lub jazdy na rowerze. Najbardziej widocznymi efektami wykonywanych ćwiczeń są:
• utrata wagi
• pozbycie się cellulitu (ok. 77% ćwiczących)
• redukcja obwodu ciała (średnio 10-30cm)
• lepsze spalanie tkanki tłuszczowej
• poprawa urzeźbienia sylwetki
• poprawa metabolizmu
• lepsze samopoczucie
Podciśnienie, które jest wytwarzane w VACU SILVER/BLACK w niczym nie zagraża organizmowi ćwiczącego, jeżeli stosuje się on do zaleceń treningowych. Podczas wykonywania ćwiczeń należy pamiętać o systematycznym spożywaniu wody i utrzymaniu właściwego i jednolitego tempa ćwiczeń.

Read More »

Solaria

Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie wyposażania salonów solarium.
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia już od kilku tys. zł do kilkudziesięciu tys. zł.
Posiadamy urządzenia nowe i używane, leżące i stojące.
U nas zamówisz lampy do solariów różnych producentów.

Read More »